Forum Gildii      MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

Forum Gildii MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD


#1 2009-03-09 21:25:25

Andyt

Gość

RADA GILDII

Na wniosek Lokusa założyłem zamknięte dla ogółu forum wew. dostępne tylko dla Rady Gildii
Na dzień dzisiejszy składa się ona z 5 osób
Lokuss9
Bezznaczenia
koniec9
Sadyk
Andyt

Zmiany i wszelkie podziały zajęć w gildi głosujemy . I pierwsza propozycja wyboru DYPLOMATY
składam wniosek na
lokuss9 kto ZA pisać ewentualne inne kandydatury 

 

#2 2009-03-09 23:17:45

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: RADA GILDII

Żeby uniknąć różnych partyzanckich zagrań ( w szczególnośći moich ) postanowiliśmy nawiązać RADĘ GILDII.
W jej skład wchodzą najbardziej doświadczeni gracze w naszej gildii. Od teraz wszelkie decyzje bedziemy podejmować wspólnie ( dlatego proszę uprzejmie wszystkich radnych o aktywny udział).
Jak wiadomo gildia jest dwu rasowa, dlatego od początku jakby podzieliliśmy ją wewnętrznie z Andytem, na forum zresztą to widać, niemniej jedziemy na jednym wózku i poza ekonomią i technologiami świetnie możemy współpracować militarnie między rasowo. Kluczowym elementem jest chyba fakt, że większość ( liczebna) MG siedliła się w europie, a pozatym mamy już potężne siły miotające Ameryką ( Bezznaczenia) i okolicami wiecznej zimy ( Koniec9). Pole działania MG jest więc duże,a nawet powoli globalne właśnie dzięki wspólnocie obu ras. Mam nadzieję, że niedługo już wszyscy zgramy się na tyle, że zatrząśniemy wspólnie tym nowym i jakże pięknym s9

Pozdrawiam wszystkich



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#3 2009-03-12 10:20:15

BezZnaczenia

Gość

Re: RADA GILDII

Lokusss  na dyplomate MG tak krzycza Tropki i Rapty u mnie w miescie wiec co mi pozostaje by nie wzbudzic zamieszek i strajkow elity farmiacej ktora moze destrukcyjnie wplynac mi na miasto? ( jedna zamieszka juz byla zdewastowano i ukradziono nowe radia w prospedytorach ) by zaniechac takich sytulacji glosuje na Lokussa

 

#4 2009-03-12 13:54:53

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: RADA GILDII

Przy rzeczach pilnych może do przegłosowania ustawy wystarczy nam większość czyli głos 3 z PIĘCIU.
Kandydaturę Lokussa oczywiście popieram, zobaczymy czy przez to będziemy mieli same wojny?
Moje prospy marki ŁADA nawet nie mają jeszcze radia, więc nici z jakiejkolwiek rewolty

Offline

 

#5 2009-03-17 23:13:36

koniec9

Gość

Re: RADA GILDII

Grenlandia to nie kraina wiecznej Zimy ale niech Ci bedzie...

 

#6 2009-03-17 23:52:57

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: RADA GILDII

A bo to jebło mi sie z antarktydą z innego serwka
Fajnie, że tu w końcu koniec zajrzałeś
Hehehehe



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#7 2009-03-20 11:49:18

HellRider

Gość

Re: RADA GILDII

Witam wielmożnych członków Rady Gildii! To zaszczyt znaleźć się w tak szacownym gronie.

Ale do rzeczy...
...rozmawiałem dziś krotko z BZ na temat woja. Wnioski takie, że choć Rzeczpospolita wielka, to pospolitego ruszenia więcej jak 800k ataku zebrać niepodobna. A tak suponuję, że i ta liczba na wyrost.

Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat, bo że armię trzeba mieć liczną to wiadomo. Pytanie tylko jak to zrobić w miarę szybko i w jaki sposób zmobilizować/przymusić wszystkich członków gildii (lub od biedy chociaż TOP 8), do podjęcia ożywionych działań w tym zakresie.

 
Głodomory Świata Łączcie się

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl