Forum Gildii      MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

Forum Gildii MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD


#1 2009-03-14 21:03:08

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

PROPOZYCJA FUZJII

To na razie jest tylko pomysł w mojej głowie, ale wydaje mi się sensowny! Żeby wzmocnić pozycję naszej gildii można by zaproponować fuzję Harleyom i Smokom jednocześnie Harleye wspomogą bardzo Bezznaczenia w Ameryce. Ze Smokami wspólnie możemy zatrząść Europą! Jeśli chodzi o pozycję punktową każda z 3gildii będzie chyba zadowolona!!!!Pozatym nie wiem jak tam Harleye z delirami wyglądają, ale SmokWawelski ma już dobrze rozbuchanego konstruktora i pozatym 3zajebistych inwi mają! Niestety części psiliońskiej niezbyt fuzja by doplusowała poza aspektem militarnym oczywiśćie


Hehehe  smoki już zrobili fuzję z Cichymi



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#2 2009-03-15 14:09:19

BezZnaczenia

Gość

Re: PROPOZYCJA FUZJII

no to ja mam inny pomysl by uniknac masowki z naszej gildii ...
jest nas ponad 20 plus kolejni to bedzie ponad 30 ( lipka troszke bo masowka sie zrobi ;/ ) aby tego uniknac zaproponowalbym fuzje z harleyami plus smokami i sojusz MG z MG Psilon tak panowie moja propozycja to oficjalne rozdzielenie ludzi od obcych niech powstanie druga gildia z taka sama tapetka tylko odmiana typowo psy zyskamy dzieki temu dwie silne gildie z trwalym sojuszem ( bo tu bym zarzady wprowadzil wspolne dla obu gildii to samo forumi ogolnie nic po za powstaniem nowego psy  bym nie zmienil ) oficjalnie sojusz trwaly nieoficjalnie te same rzady i forum ... Panowie to innowacyjne rozwiazanie dwie gildie to na pozor silniejsza sila niz jedna masowka co wy na to ?

 

#3 2009-03-16 20:54:49

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA FUZJII

Dzięki staraniom Bezika i moim Harleye jutro wstępują do nas ! Jakieś 200k pkt dojdzie! Dzięki temu najprawdopodobnie pozyskam 2-3 graczy od byłych SMOKÓW! A jęśli chodzi o rozłączanie gildii to jeszcze chwilkę bym się wstrzymał! Na początek zrobimy trzepanie w szeregach poprzez poszukiwanie słabych i mało aktywnych ogniw



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#4 2009-03-16 21:25:35

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: PROPOZYCJA FUZJII

Czy ktoś z okolic Juropy do nas dojdzie? Czy tylko Jameriki?

Offline

 

#5 2009-03-17 15:31:21

Andyt

Gość

Re: PROPOZYCJA FUZJII

Kwestia roz:)dzielenia Gildii wcale nie jest taka zła. Całkiem sensowny pomysł zwłaszcza że gospodarczo wspierac mozemy się tylko jako rasy ale mega Akcje wspólne

 

#6 2009-03-31 22:44:53

Andyt

Gość

Re: PROPOZYCJA FUZJII

tam z tymi Smokami w sumie jak się skończyło ???

 
Głodomory Świata Łączcie się

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl