Forum Gildii      MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

Forum Gildii MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-17 23:07:35

BezZnaczenia

Gość

zbieramy na lv'e Raptorow

Obecnie stawiam mi sie lv 8 Raptorow wiadomo to juz jest jakas sila przebicia ale jak to mowia w miare jedzenia apetyt rosnie i tu moja propozycja zrobmy skladki na nastepne lv tych bestii pozwoli nam jako gildii stworzyc silna armie wiadomo nie mam zamiaru tu nikogo wyzyskiwac dlatego oferuje taki uklad: wszystkie zasoby przekazane na kolejny lv moich raptow bede premiowal w postaci rownej wyprodukowaniu X szt rapcia do  uzytku wlasnego .. wiadomo pisze moze nie zrozumiale wiec podam przyklad :

kolega X przekazuje mi zasoby w wysokosci 20k surowca 5k deli 18k informacji co jest rownowazne z wyprodukowaniem 10 szt raptora wiec co nastepuje : ja mu przesylam do jego uzytku 10 szt raptorkow ... pewnie zastanawiacie sie co zyskuje potencjalna osoba przekazujaca zasoby ? ano odpowiedz jest prosta: za te zasoby moze sama wyprdukowac 10 szt raptora ale np lv 3 a ja jej przekaze raptory obecnie min : 7lv (jutro juz 8 a jak kazdy zapragnie miec raptorki i bedzie wplacal to ja bede je lv i tak dzieki temu nie dosc ze zyskamy silna armie to jeszcze wysoko levelowana   ) prosze o wypowiedzienie sie w tym temacie WSZYSTKICH czlonkow gildii co mysla na temat owego pomyslu


Pozdr

 

#2 2009-03-17 23:20:31

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

Można powiedzieć, że tę sprawę z BZ miałem już wstępnie obgadaną, ale nie miałem zbytnio pomysłu na rozwiązanie wysokośći składek! BZ znalazł złoty środek i doskonałe rozwiązanie! Panie i Panowie! Z mojej strony gorący apel! Na dzień dzisiejszy, nie ma się co oszukiwać BZ stanowi największą siłę militarną naszej gildii ( ziemską ). Dobrze byłoby tę potęgę wspólnie odcisnąć na całym s9, kolejny poziom rapków jest paskudnie drogi, ale też paskudnie mocny i paskudnie potrzebny nam wszystkim ( w przyszłości każdy będzie miał z tego własne profity ) Dobrze byłoby, gdyby każdy dał co może i miejmy nadzieję coś dobrego sie nazbiera

Najlepiej będzie kontaktować się z BZ na gg lub PW i ugadać osobiśćie termin i rodzaj dostawy ( wózki, lub handel)



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#3 2009-03-17 23:32:15

mrnikt

Mały głód

Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

dobry pomysł tylko będe miał nadwyżke zasobów to wyśle

Offline

 

#4 2009-03-18 00:16:16

elmihu

Mały głód

Skąd: londyn
Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

no to ja zapodam, jak zwykle lamerskie, pytanko - czy jesli nie mam technologi raptorow w ogóle (nie mam nawet predatorów ) mogę używać przesłane mi oddziały?
Z górki dziękuję za odpowiedź


Śpieszmy się farmić. Tak szybko odchodzą!

Offline

 

#5 2009-03-18 01:23:11

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

Elmihu, możesz korzystać z każdych jednostek naet psilońskich (czyli rasy innej niż masz) tylko wtedy bonusy dawane przez Twego delira nie działają na ów jednostki psilońskie. Na każde jednostki ziemskie, Twoje - nie Twoje, lvl 1 lvl milion, czy masz technologie czy nie możesz je używać do woli a Twój delir będzie je wzmacniał.
Co do pomysłu oczywiście jak najbardziej za.

Offline

 

#6 2009-03-18 01:27:06

BezZnaczenia

Gość

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

mrnikt napisał:

dobry pomysł tylko będe miał nadwyżke zasobów to wyśle

no wlasnie to podstawowa ( sorry za okreslenie ) pomylka bo ja nie mam zamiaru robic za komis typu "kup jednego raptorka a ja nastepny poziom walne za 100 lat" kazdemu z nas wyswietla sie ile zasobow dobowo produkuje i jesli kazdy by te zasobki przeznaczyl na kupno raptorow to podejrzewam ze ww ciagu jednego dnia bysmy mieli kolejny lv a do tego kazdy z nas posiadalby armie straty w ranku byly by znikome i latwe do odrobienia zwazywszy na to ze posiadalibysmy okreslona ilosc rapta do wygrywania w miare wlasnych mozliwosci bitew co zaowocowaloby w zasoby z farmingu ... podkreslic chce ze poki co (lv7 ) jedna bestia ma 214/214 jutro bedzie miala wiecej a kolejny poziom da ok 290/290 posiadajac wtedy 10szt zaledwie mamy juz ok 2.9k/2.9k armie .... trzeba sie naradzic bo naprawde warto

 

#7 2009-03-18 03:14:40

elmihu

Mały głód

Skąd: londyn
Zarejestrowany: 2009-02-25
Posty: 38
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

no to gitara
BZ ustal może więc co wg ciebie nie jest wysyłaniem drobniaków
Wpłata na 10 raptorków już może być?

Wysyłam bym ci zamówienie na 30 i w miare mozliwosci składał zamówienia na więcej


Śpieszmy się farmić. Tak szybko odchodzą!

Offline

 

#8 2009-03-18 03:18:28

godzuk09

Mały głód

12669352
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

Witka - nie mam czasu liczyć - więc po ile pierwsza składka? Nie chodzi mi w tej chwili o to ile z tego będę miał tylko o to żebyś level łapnął. BZ podaj ile zasobów potrzeba na lvl 9, 10 to jakoś podgonimy

Ostatnio edytowany przez godzuk09 (2009-03-18 03:21:59)


"Niech Głód Będzie z Wami"

http://nasza-klasa.pl/profile/4094487

Offline

 

#9 2009-03-18 05:06:40

czopki

Mały głód

Zarejestrowany: 2009-03-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

kuzyn ja chentnie  już dzisiaj ci psześle bo mam nadmiar sury a do postawienia rapci mi jeszcze daleko

Offline

 

#10 2009-03-18 08:23:36

BezZnaczenia

Gość

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

oto ceny poszczegolnych lv:

LV9
sur  1.395.151  del  313.909  info  1.046.364

LV10
sur  2.371.758  del  533.645  info  1.778.818

najlepiej bym proponowal zrobic akcje ze wszystkie skladki pojda do jednego goscia z europy i on jednym transportem mi przekaze ( nie bedzie niepotrzebnego zamieszania ) pozniej ewentualnie przy tym transporcie sporzadzi mi liste kto ile raptow dostaje za skladki a ja wtedy z kazdym indywidualnie sie dogadam kiedy mam wyslac potworki moze taka akcje dzis zrobimy ?

 

#11 2009-03-18 09:02:30

sforka

Administrator

Zarejestrowany: 2009-03-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

Witam all
Ja jestem za jak tylko uzbieram jakas sensowna ilosc dołącze do grona

Offline

 

#12 2009-03-18 17:13:41

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

A masz ten handlowiec budynek? bo przez łatwiej byłoby wysłać tym mniejszym jakieś zasoby. Plusy takiej przesyłki:
1. Brak straty delirki na wysyłke
2. Nie potrzebny transport do tego
3. Wozy wciąż mamy wolne
4. Przy tej odległości to może szybciej dojdzie przez handlowiec niż Wozami

Oczywiście konkretnie trzeba się umawiać z daną osoba i wystawiać oferty. Oczywiście Bezik musi wystawiać je w postaci przykładowo 1 pop za 10000 del, a osoba wrzucająca na składkę musi przyjąć daną ofertę w ten sposób nikt nam tego nie przejmę.  Myślę, że Bezikowi nie sprawie problemu wrzucenie handlowca na jakiś sensowniejszy poziom to będzie też szybko szło. Oczywiście wystarczy że tylko On będzie miał ten nieco wyższy poziom, bo my kupujemy przykładowo tylko 1 populacji (miliseknda transferu), a do Niego idzie większa kwota dopiero. Jakby jakieś pytania, chętnie wytłumaczę.

Offline

 

#13 2009-03-19 17:08:07

BezZnaczenia

Gość

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

San wole jednak wozkami bo sensowny poziom owego budynku mi bedzie splot blokowal. Mozemy sie zgadac ze wszyscy zrobia zrzutke przykladowo do lokussa na okreslona godzine ja w tej samej godzinie ustawie by weszly do jego miasta moje wozki on zaladuje je a ja odwolam nie stracicie czasu wozkow pozniej mi kazdy z was napisze PW ile wam sie poszczegolnie raptow nalerzy i na kiedy chcecie by do was weszly wojska w postaci moich raptow   tylko moze panowie zamiast juz debatowac na temat owego planu dzialan poprostu zaczniemy dzialac podajcie konkretna date ja proponuje 23 marca godz 23 u lokussa ( pamietajmy ze o tej h kazdego bioracego udzial w akcji wojska maja wejsc do miasta lokussa niech kazdy poszczegolnie sobie obliczy ) rownoczesnie tego dnia prosze wysylac do mnie PW ile raptow sie komu należy ( tylko nie oszukiwac dopatrze sie   ) kto za tym planem ??

 

#14 2009-03-20 01:13:58

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

No chłopcy i dziewczęta Ja jestem ZA! Niech każdy kto ma czym podrzuci do mnie towar na tą godzinę. Kto nie ma wozów, postaramy się skołować transport, ewentualnie dzień wcześniej może puścić do mnie handlem



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#15 2009-03-20 01:22:41

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: zbieramy na lv'e Raptorow

A żeby Was troszkę zmobilizować wstawię raporcik pozyskany swoimi ścieżkami pokazujący jakimi raptorami wozi się już gildia top1


http://s9.delirium.wp.pl/index.php/stra … Id/2392041



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 
Głodomory Świata Łączcie się

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl