Forum Gildii      MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

Forum Gildii MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD


#1 2009-03-26 11:51:44

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Wiem, że WSZYSCY macie mi to za złe!!!!! Przepraszam, ale od tygodnia nie mogłem się pozbierać delirycznie, po tym jak BZ spuścił tak samo mnie, jak i Was w kiblu! Tekst na jego stronce również moim zdaniem jest skierowany w naszą gildię, wojna ta jest niepotrzebna, będzie trwać wiecznie i nigdy nie będzie roztrzygnięta! Jeśli tak będzie lepiej opuszczę gildię i postaram się to wszystko odkręcić! Jeśli jednak nie damy sobie szczeniakowi pluć w twarz, to chciałbym zauważyć, że każdy z nas ma przynajmniej kilka ataków dziennie. Dojdzie najwyżej kilka następnych. Ziemniaki mają już tech AH2, dziś dostaję w nocy wsparcie od Cichych w postaci SirGuana i kryśka tele 4lvl, więc przeświętlę AS dokładnie! Zobaczymy jakie mają słabe punkty!



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#2 2009-03-26 12:23:43

Andyt

Gość

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

No spokojnie Myslę że czas pokaże.

 

#3 2009-03-26 13:22:42

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

pierwszy infiltr:

http://s9.delirium.wp.pl/index.php/stra … Id/3026202

Więc haka może już bezik dostać na okrętkę i przekładkę 24/7
Kradzieże podstawowych też na plus +



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#4 2009-03-26 14:37:15

godzuk09

Mały głód

12669352
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Panowie - tam jest jeden Inwigilator i jeden konstruktor  blokujemy dwóch i mozna ich jechac - zresztą jest ich pięciu spokojnie wszystkich mozemy zablokowac, a reszta będzie jeździła w tą i w tamtą aby ich młócic wystarczy jeden skoordynowany atak na wszystkich razem. ale... to jest bez znaczenia ....         

A i to nie jest piekło - nareszcie zaczyna się zabawa - bo co z tego ze kazdy dązy do ja największych budynków itp. itd. jak tego wykorzystac nie mozna. skopiujmy tylko teleporty i AH; potrzymajmy ich na zmiane jakies 48 godzin i po armii bezika. Czym ich skubnąc? NP:Ziemniaki robią zadymę z blokadą, a psiloni jadą złomowac lub odwrotnie...


"Niech Głód Będzie z Wami"

http://nasza-klasa.pl/profile/4094487

Offline

 

#5 2009-03-26 17:18:45

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Moja opinia jest taka. Nie dajcie im powodu do wojny! Sam tekst to jeszcze nic znaczącego i wojne o tekst da się podburzyć w szeregach wrogiej gildii co zamierzam uczynić, tylko nie możecie dać innego pretekstu! Nie edytujcie nowych budynków ani techów na forum. Nie rozgłaszajcie tego wszystkim, bo przecież mamy kuzyna Bezika w gildii, który może ( nie musi) przekazywać mu takie czy inne informacje. Kto wie czy więcej takich osób nie ma.
Mamy do AS bardzo duży kawałek drogi, tak jak i Oni do nas. Nie dajcie się złapać! Armie na fsy, wykrywanie zbliżających się jednostek na przynajmniej 2h i niech gnojki palą delkę, niech robią swb. Niech ślą armie. Nie róbcie żadnych zaczepnych działań. Bezik jest przekonany, że jesteśmy w rozsypce i nie mamy żadnej siły ani zgrania. Niech tak dalej myśli! Uśpijmy wroga. Albo odpuści i wojna przeminie, co w obecnym momencie jest nam na rękę lub przestanie być tak ostrożny, a do tego czasu nasze armie się zwiększą a teleporty przyspieszą. Robienie woja, jednostek teraz na mase nie ma sensu, bo i tak nawet jeśli zbierzemy odpowiednią armie co nie będzie tak hop siup szybko, to będzie to taka zbieranina, że manewry tej armii zeżrą tyle delki, że stracimy na tym wielce.
Nie dajcie się podpuścić i złapać!

Offline

 

#6 2009-03-26 17:26:39

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#7 2009-03-26 17:33:59

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Nie słowa, lecz czyny świadczą o wynikach wojny, nie wprowadzajmy zasad wojny typowych dla polskich pubów i barów, " -mówiłeś coś do mnie? -a co masz coś do mnie? - bo co? - no to koledzy chodźcie wszyscy lejemy go ojej co ten cham dla mnie zrobił", NIE! Nie damy sobie łajać imienia Małego Głoda, ale zróbmy to z głową i z planem i zgraniem, czy zachowajmy się w ten sposób w jaki Bezik twierdzi, że nie umiemy się zachować!

Offline

 

#8 2009-03-26 20:03:49

godzuk09

Mały głód

12669352
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

A ja tam walnąłem Ignora temu panu i mam ztego powodu taka satysfakcję, jakiej dawno nie mialem - bo w sumie gdybym nie odpowiedzial mu rano to moze by mu przeszlo, ale teraz juz nie odpowiem. Co do wojny Powtarzam w moim mniemaniu nie mają szans, musieliby znaleźc sobie w europie poważny sojusz który prowadziłby wojne za nich. Po pierwsze Spiący Bezimienny nigdy do zadnego sojuszu nie dopusci; po drugie postawcie się na miejscu przystępującego do sojuszu, gdzie jedyna korzyscią jest strata wojska i stres gry - Nie - mówię wam - szybciej rozbuduję Ventus az zobacze sąsiadów Bezika niż cos poważnie trafi mnie z ich strony. Sadyk ma rację to jest wojna papierowa i nic sobie z tego nie róbmy. LordKoza? od dwoch dni prosil o inwigilatora na noc bo to jego ostatnie dni gry w tym tygpodniu, i jak mówil idzie do roboty dlatego wszedł do lodu. Ale nie wyprowadzajmy pana z błędu.

Proponowałbym raczej List Gończy.

Za kazdy atak powyzej (tu musicie okreslic wysokośc ) potwierdzony raportem - Atakujący dostaje  (następna stawka).
To jest swego rodzaju misja dla innych Gildii - nam pozostanie zapłacic za przeprowadzone w naszym imieniu ataki.
Co wy na To?


"Niech Głód Będzie z Wami"

http://nasza-klasa.pl/profile/4094487

Offline

 

#9 2009-03-26 21:32:14

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Taki List pokaże naszą słabość. Nie róbmy tego.

Offline

 

#10 2009-03-26 22:10:00

Andyt

Gość

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Uważam że nasza polityka jest słuszna. Póki co zbierajmy lvl woja i nie budujmy niepotrzebnych jednostek. Myslę że nie jestesmy tacy słabi jak uważa. Pewnie i tak się teraz zbroją i my tez nie możemy lekceważyć przeciwnika. Nie wykonujmy żadnych działań powstańczych. Rozwijajmy teleport,  koniec9 jest chyba z nas najbliżej w razie czego delirycy którzy będą mieli AH poprostu pewnego wieczoru stana u koniec i jednym strzałem zablokuje się ich wszystkich i pokolei rozbroi. Ale po to musimy mieć czym. I tak ja Sadyk pisze zamiast wydawac niepotrzebne ilości na budowe niskich lvl woja i wypuszczanie ich w pole tracąc delke jest niepotrzebne.

 

#11 2009-03-27 16:35:36

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

http://s9.delirium.wp.pl/index.php/stra … Id/3111023

Oto dowód nie na naszą głupotę, lecz na głupotę Bezika, uśpijmy go, niech myśli, że może tak robić bezkarnie, a pewnego razu złapiemy to na AH i ktoś się zdziwi.

Na razie kontynujemy politykę, spokój, opanowanie, rozwój.

Offline

 

#12 2009-03-27 17:20:05

godzuk09

Mały głód

12669352
Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 37
Punktów :   

Re: Sprowadziłem Piekło !!!!!!!!!!!!

Potwierdzam - dzień sadu się zbliza- on w tej chwili robi statystyki...


"Niech Głód Będzie z Wami"

http://nasza-klasa.pl/profile/4094487

Offline

 
Głodomory Świata Łączcie się

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl