Forum Gildii      MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

Forum Gildii MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-04-06 21:36:45

layosh

Gość

Silny Kreator

Szanowna Rado!

Powoli aczkolwiek już coraz częściej zaczyna się pojawiać problem czasu budowy niektórych obiektow. Jeśli chodzi o Konstruktorów/Kreatorów nie jest zapewne dotkliwy ale dla całej Braci myślę, że już bardziej. Dziś miałem okazję odpalać 21 lvl Geneolabu. Normalny czas budowy 2dni 17 godzin jest nie do przyjęcia. Po wizycie Rowlanda czas się skrócił do 17 godzin ale to wciąż dużo. Do czego zmierzam? Nadchodzi pora aby poświęcić trochę wspólnego delirium na rozbudowę konstruktorów bo jeśli tego nie zrobimy stracimy szansę na szybkie rozwijanie własnych miast.
W dniu dzisiejszym zainwestowałem w naszego Rowlanda 80k delki (nie liczę 40k wcześniej) po to, żeby chłopak mógł rozbudować kolejny poziom a co za tym idzie rozwinąć przy tym fenomen konstrukcyjny skracający czas budowy budynków.

Co robimy z problemem? Bo to jest problem - przynajmniej dla Psilonów, żę posiada "AŻ" dwóch kreatorów

 

#2 2009-04-07 01:03:09

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: Silny Kreator

Rozwiązania dla psilonów nie mam, u ziemian jest przynajmniej 3 konstruktorów w tym ja. Rada ziemska korzysta z mego delira często, inni gracze raczej bardzo rzadko. Niedługo nadejdzie dzień gdy zainwestuję w mego konstruktora, lecz jeszcze przynajmniej parę dni realizuję inny plan, ale już niedługo. Jakiś konkretnych rozwiązań nie mam. Wydaje mi się, że mamy też wiele innych problemów.

Offline

 

#3 2009-04-07 17:12:17

Andyt

Gość

Re: Silny Kreator

Nie chwal się że tylko ty w nie go inwestujesz hehhe

 
Głodomory Świata Łączcie się

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl