Forum Gildii      MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD

Forum Gildii MAŁY GŁÓD i Nieziemski GŁÓD


#1 2009-04-16 18:51:23

lokuss9

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-24
Posty: 118
Punktów :   

propozycja AS

Propozycja zawieszenai broni dla MG i NG     Thu, 16 April 2009 14:36
    HellRider
Postów: 15
Dołączył(a): February 2009    
Rekrut
   
[usuń z listy znajomych]
Pełnie tutaj oficjalną rolę dyplomaty gildii AS. I oficjalnie proponuję zawieszenie broni. Nasz konflikt nie ma żadnego logicznego uzasadnienia i przez to pozbawiony jest logiki. Doszedłem do wniosku, że prywatne animozje nie powinny rzutować na politykę gildii. Wymogłem na BZ-ecie, żeby przystał na mój punkt widzenia. As jest gotowa do zawieszenia broni i zaprzestania wszelkich form ataku na MG i NG.


Jeżeli również wyrażacie wolę zaprzestania głupich sporów, proszę o odpowiedz na gg (764429) lub pw.


P.S. Z góry uprzedzam, że z BZ-etem nie ma sensu na ten temat rozmawiać - jest uparty i chowa urazę Evil or Very Mad , ale będzie przestrzegał zasad pokoju. Ja jestem tego gwarantem.



Z wyrazami należnego wam szacunku,
HellRider


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Proszę wszystkich o zajęcie stanowiska, ja jestem za zawieszeniem broni, bo to od początku jest bez sensu



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DZIŚ NA PRAWDĘ MAM


http://img253.imageshack.us/img253/2764/2dduzyglod.jpg

Offline

 

#2 2009-04-16 20:46:35

Andyt

Gość

Re: propozycja AS

Ja jestem za zawieszeniem Broni fakt że u mnie nie bywali heheheh. Ale co tam

 

#3 2009-04-16 23:31:20

Sadyk

Radny Gildii

Zarejestrowany: 2009-02-26
Posty: 42
Punktów :   

Re: propozycja AS

Niemal BEZ oporów również popieram pokój. Lekka część podczyszczenia tego i owego pozostaje. Mi szkód nie wyrządzili. Jednak jest jedna rzecz - forum ogólne! Nie wiem jak to rozwiązać? Publiczne odwołanie zaproszenia ataków na nas wszystkich?

Offline

 

#4 2009-04-17 21:20:34

Andyt

Gość

Re: propozycja AS

A się dzieci cieszyli heheheh mam to w nosie

 

#5 2009-04-17 21:43:03

layosh

Gość

Re: propozycja AS

jak dla mnie też może być z nimi spokój. za daleko żeby się z nimi tłuc

 
Głodomory Świata Łączcie się

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl